میکروپیگمنتیشن لب

lips_micropigmentation_lab_noorateb_3

 

میکروپیگمنتیشن لب و خط لب و یا هاشور رژلب جهت قرینه سازی لب یا حجیم سازی لب و گاهی از آن برای از بین بردن سفیدی بیش از حد لب ها هم استفاده می شود.

مدل و اندازه و قرینه بودن لبها تاثیر بسیار زیادی در زیبایی صورت دارد.

یکی از کاربرد های میکروپیگمنتیشن آرایش لب است. (رژلب – خط لب)

نا متعادل بودن لب بالا و پایین و یا سفیدی بیش از حد لبها و یا حتی بر عکس، تیرگی لبها تاثیر منفی در زیبایی صورت دارد. (با این روش می توان سیاهی دور لب های افراد را نیز از بین برد.)

در میکروپیگمنتیشن لب ها هدف اصلاح رنگ و فرم لب و خط لب به گونه ای طبیعی است (تقویت یا تغییر رنگ لبها و برجسته سازی لبها و بهبود خط لب )

 

 

 

 

 

دستگاه ها و رنگ های میکروپیگمنتیشن آمیا تنها دستگاه ها و رنگ های دارای مجوز وزارت بهداشت در ایران است و این مرکز با توجه به حساسیت رعایت اصول ایمنی در امر میکرو پیگمنتیشن از دستگاه ها و رنگ های آمیا استفاده می نماید.

 

 

lips_micropigmentation_lab_noorateb_4lips_micropigmentation_lab_noorateb_2lips_micropigmentation_lab_noorateb_1

 

رنگ های لب آمیا دارای تنوع رنگ زیادی بوده و در نتیجه با ترکیب رنگها ، محدودیتی در رنگ دلخواه درخواست کننده میکروپیگمنتیشن لب یا خط لب ( سایه لب ) وجود ندارد.

متخصصین مرکز میکروپیگمنتیشن نورا طب ظفر از دستگاه ها و رنگ های ایمن و بهداشتی amiea آلمان جهت میکرو پیگمنتیشن لب استفاده می نمایند که دارای تنوع رنگ بسیار زیادی است.

لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر  و انجام مشاوره با مرکز تماس حاصل فرمائید.

 

نمونه میکروپیگمنتیشن های لب انجام شده توسط متخصصین مرکز میکروپیگمنتیشن و زیبایی نورا طب ظفر :

 

 

 

میکروپیگمنتیشن لب سه بعدی

میکروپیگمنتیشن لب

میکروپیگمنتیشن لب سه بعدی

میکروپیگمنتیشن لب

جستجو های مشابه:

میکروپیگمنتیشن لب ,تاتو, تاتو ایمن, هاشور ابرو, هاشور لب, هاشور رژلب, برجسته سازی لب, میکروپیگمنتیشن رژلب, پیگمنتیشن رژلب, تاتو خط لب, خط لب دائم ,رژلب دائم ,قرینه سازی لب , سایه لب، میکروپیگمنتیشن , مرکز تخصصی میکروپیگمنتیشن , میکروپیگمنتیشن ابرو , هاشور ابرو 

میکروپیگمنتیشن لب بدون درد و خونریزی

No Comments

Post A Comment