تزریق ژل و چربی

برای بهبود خطوط عمیق صورت و بهبود جای جوش و اسکار جراحی و سوختگی راه‌های گوناگونی وجود دارد، استفاده از انواع کرم‌ها ، پمادها ، لیزر انواع تزریق بوتاکس جراحی و… استفاده می شود که بسته به سن سلیقه و میزان مشکلات صورت یکی از روشها یا ترکیب چند روش در جهت پاسخ دهی بیشتر توصیه می شود.

داروها نمی‌توانند چین و چروک‌ها را برطرف کنند، بلکه بیشتر در جهت جلوگیری از بوجود آمدن و یا پنهان کردن آنها بکار می‌روند. جراحی نیز مشکلات  خود را دارد و باید شرایط وجود داشته باشد.

در مورد تزریق ژل ژل هایی که امروزه استفاده می شود از جنس هیالورونیک اسید است که بدون عارضه می تواند در پرکردن خطوط عمیق صورت خط خنده خطوط کنار لب و پایین دهان افتادگی کنار فک و…استفاده کرد.

تزریق ژل و چربی

تزریق ژل و چربی

کاربرد تزریق ژل

1- بهبود گودی زیر چشم

2- بهبود افتادگی خط خنده خطوط کنار لب و بالای لب

3- افتادگی کنار فک

4- خطوط اخم عمیق که با بوتاکس پر نمی شود

5- حجم دادن به گونه و لب

6- پر کردن جای اسکار جوش و هر گونه اسکار گود شده در پوست صورت و بدن

7- پر کردن پشت دست و بهبود خطوط آن

تزریق ژل و چربی

تزریق ژل و چربی

ماندگاری ژلهای هیالورونیک اسید از 6 ماه تا یکسال است البته موضع تزریق و سبک زندگی شما در مدت زمان ماندگاری موثر است مثلا تزریق در لب به علت این که حرکت در لب زیاد است و تماس با مواد گرم در لب بالاست کمتر از سایر نقاط است مصرف سیگار و قلیان ماندگاری ژل را کم می کند.

در مورد تزریق چربی هم یک پیوند اتولوگ از خود شخص تحت بیحسی موضعی و استریل است.

کابرد تزریق چربی مانند تزریق ژل در جوان سازی و حجم دادن به مناطق دلخواه و بهبودجای اسکار و… بسته به سلیقه مراجعین و توصیه پزشک انجام می شود.

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره با واحد پزشکی نورا طب تماس حاصل فرمائید.

 

 

جست و جو های مشابه:

تزریق ژل لب و گونه، تزریق ژل زیر چشم ، تزریق ژل ، تزریق چربی

No Comments

Post A Comment